Drzwi Poznań, Kościan, Stęszew

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wytwarzanych przez nasz drzwi. Oferujemy drzwi wewnętrzne, wejściowe, wewnętrzne lokalowe oraz drzwi zewnętrzne o trwałej konstrukcji z naturalnego drewna z możliwością zastosowania w niektórych elementach płyty MDF. Całość powierzchni okleinowana jest okleinami w naturalnych kolorach tj: dębowymi, bukowymi, mahoniowymi, olchowymi, jesionowymi, sosnowymi, z drewna egzotycznego lub barwionymi bejcami czy też bielonymi na wzór skandynawski, co podkreśla i wzmacnia rysunek słojów drewna.

Mając na uwadze funkcjonalność i wymagania naszych klientów ofertę naszą poszerzamy o drzwi: dwuskrzydłowe (dwudzielne), z naświetlaczami bocznymi oraz z naświetlaczem górnym, przesuwne, łamane, wahadłowe.
Oferujemy również bogate wzornictwo oraz rodzaje przeszkleń.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne poza dużą funkcjonalnością ich użycia powinny charakteryzować się pięknym wyglądem, gdyż są również swego rodzaju ozdobą każdego domu. Nadają konkretnemu pomieszczeniu charakter.

Drzwi wewnętrzne, które możecie znaleźć Państwo w ofercie, to nie tylko estetycznie wykonane produkty, ale przede wszystkim drzwi funkcjonalne.
Ze względu właśnie na funkcjonalność ważny punkt naszej oferty stanowią drzwi dwuskrzydłowe, drzwi przesuwne oraz drzwi łamane i wahadłowe.
Tworząc drzwi wewnętrzne stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość wykonania i nowoczesny design. Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas produkty służyły Państwu długie lata.

Jakie drzwi wewnętrzne wybrać?

Wybór drzwi do domu czy mieszkania nie jest łatwy, ale to na jaki rodzaj się zdecydujemy zależy między innymi od funkcji pomieszczenia, w którym chcemy je zastosować. Często w części dziennej domu posiadamy otwartą przestrzeń, jeśli jednak chcielibyśmy w delikatny sposób oddzielić salon od kuchni, czy jadalni, by zapachy nie rozchodziły się po całym domu, możemy zastosować drzwi z dużymi przeszkleniami zapewniające nam swobodny przepływ światła , lub drzwi przesuwne, które nie zmniejszają pomieszczenia i nadają loftowy charakter.

Gdy natomiast wybieramy drzwi do sypialni, czy łazienki, polecamy pełne skrzydło drzwiowe zapewniające odpowiednią izolacyjność akustyczną i prywatność. Wzorów takich skrzydeł jest niezliczona ilość, wszystko więc zależy od naszych gustów, czy wybierzemy drzwi gładkie, tłoczone, czy z delikatnymi wzorami.
Na inne cechy jednak musimy zwrócić uwagę szukając drzwi do pomieszczeń gospodarczych. By zapewnić sobie łatwiejsze przenoszenie większych przedmiotów powinniśmy zdecydować się na zamontowanie tam drzwi o nieco większej szerokości, minimum 90 centymetrów.

Wybierając drzwi do kotłowni, czy garażu powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na ich szczelność, by zapobiec przedostawaniu się szkodliwych substancji do wnętrza domu, najlepiej gdyby były one również przeciwpożarowe.

Drzwi zewnętrzne

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo niezwykle trwałe i wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły drzwi zewnętrzne.
Poznań i Stęszew to miejscowości, w których nasi klienci najczęściej zaopatrują się w nasze produkty.
Wybór drzwi zewnętrznych do domu to decyzja nie tyle trudna, co ważna ze względu na fakt, że podejmujemy ją na długie lata. Drzwi zewnętrzne nie tylko są ozdobą naszego domu, ale także pierwszą barierą antywłamaniową.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele gotowych modeli drzwi zewnętrznych, jednak na szczególną uwagę zasługuje usługa wykonania drzwi zewnętrznych na zamówienie.
Jesteśmy również producentem drzwi ocieplanych oraz drzwi wygłuszających.

 

Drzwi zewnętrzne

Drzwi na wymiar

Drzwi na wymiar

 

W naszej ofercie istotne miejsce zajmują drzwi na wymiar o niestandardowych wymiarach, a także pod nietypowe zabudowy w starych typach metalowych ościeżnic.

Wykonywane przez nas drzwi na zamówienie idealnie wpasowują się w wystrój wnętrza,
Drzwi na wymiar cieszą się bardzo dużą popularnością, gdyż są projektowane indywidualnie według potrzeb konkretnego klienta. Dzięki temu drzwi w Państwa mieszkaniu, firmie, sklepie czy restauracji stają się bardziej oryginalne, funkcjonalne i komfortowe, a przede wszystkim są idealnie dopasowane.

Zawsze chętnie służymy pomocą i doradztwem, co czyni naszą ofertą niezwykle kompleksową.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem drzwi na wymiar, zapraszamy do kontaktu.

 

Drzwi wewnątrzklatkowe – drzwi lokalowe